Latvijas Republikas Prokuratūra

Aktualitātes

Publicēts 10/10/2014

Tiesai vienošanās procesā nodota krimināllieta par psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā

Šā gada 9. oktobrī Liepājas prokuratūras prokurore piemērojusi vienošanās procesu krimināllietā par psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā.

Saskaņā ar vienošanās protokolu personai apsūdzība uzrādīta par noziedzīgiem nodarījumiem, par kuriem atbildība paredzēta Krimināllikuma 253. - 1 panta pirmajā daļā, 253. - 2 panta otrajā daļā.

Apsūdzētais jaunietis kāda nama pagrabā no personas, pret kuru uzsākts cits kriminālprocess, neatļauti realizācijas nolūkā iegādājās polimēra maisiņos ievietotu izžāvētu, sasmalcinātu zaļganbrūnas krāsas augu valsts izcelsmes maisījumu – JWH-122 fluorpentilatvasinājums, kas atzīts par sevišķi bīstamu, narkotiskajām vielām pielīdzinātu psihotropo vielu. Daļu no iegādātajām vielām apsūdzētais vīrietis mēģināja pārdot speciālās izmeklēšanas eksperimenta laikā, kad policijas darbinieki viņu aizturēja un minēto vielu atrada un izņēma. Atlikušās psihotropās vielas tika izņemtas sankcionētas kratīšanas laikā.

Lieta nodota izskatīšanai Liepājas tiesai.

 

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

 

 

Una Rēķe

Latvijas Republikas Prokuratūras
Ģenerālprokuratūras
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
Tālrunis: 67044586, 27008423
e-pasts: Una.Reke@lrp.gov.lv

Atpakaļ

INFORMĀCIJA