Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 21/06/2017

Prokuratūra tiesai nosūtījusi “Latvenergo” amatpersonu krimināllietu

2017.gada 20.jūnijā Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurore V.Jirgena Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai nosūtījusi  apjomīgo un lielu sabiedrisko rezonansi ieguvušo tā saucamo „Latvenergo” amatpersonu krimināllietu.

Lasīt vairāk
Publicēts 19/06/2017

Prokuratūra tiesai nodod krimināllietu par nelikumīgu 328920 cigarešu ievešanu un nedeklarēšanu

2017. gada 9. jūnijā Alūksnes rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā kāda persona apsūdzēta par nelikumīgu tabakas izstrādājumu ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā, noslēpjot tos no robežsargu kontroles.

 

Lasīt vairāk
Publicēts 19/06/2017

Informācija prokurora amata pretendentiem

Prokuratūra aicina pieteikties personas, kurām interesē darbs rajona (pilsētas) prokuratūras prokurora amatā.

Pieteikums (Prokurora amata kandidātu atlases nolikuma pielikums)  jāiesniedz Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulv.6, Rīgā) līdz 2017.gada 14.jūlijam.

Dokumentu pieņemšana no prokurora amata pretendentiem, kuri iesniedz lūgumu par viņu atbrīvošanu no vispārējo un juridisko zināšanu pārbaudījuma kārtošanas, notiks 2017.gada 13.jūlijā (no plkst.10.00-12.00) un 14.jūlijā (no plkst.14.00-16.00) Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulv.6, Rīgā). Dokumentus pieņemt pilnvarotas Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta prokurores L.Muceniece un M.Vāciete.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA