Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 20/06/2018

Informācija prokurora amata pretendentiem

Prokuratūra aicina pieteikties personas, kurām interesē darbs rajona (pilsētas) prokuratūras prokurora amatā.

Pretendenta pieteikums, kas aizpildīts uz veidlapas (pieejama šeit) jāiesniedz Ģenerālprokuratūrā (Kalpaka bulv.6, Rīgā) līdz 2018.gada 16.jūlijam.

Lasīt vairāk
Publicēts 20/06/2018

Pēc prokurora iesniegta protesta tiesa atcēlusi spriedumu attiecībā uz noteikto sodu personai par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lielā apmērā

Pēc Finanšu un ekonomisko noziegumu izmeklēšanas prokurora iesniegta protesta Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija atcēlusi Rīgas rajona tiesas spriedumu par apsūdzētajam noteikto sodu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

Lasīt vairāk
Publicēts 20/06/2018

Tiesai nosūta krimināllietu par alkohola reibumā izraisītu autoavāriju, kurā bojā gāja trīs cilvēki

2018.gada 19.jūnijā Jēkabpils rajona prokuratūras prokurors tiesai nosūtīja krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds vīrietis par to, ka vadot automašīnu alkohola reibumā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu, kurā bojā gāja trīs cilvēki.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA