Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 11/11/2019

Tiesās sešas personas par izspiešanu grupā, pielietojot vardarbību

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu sešu personu apsūdzībā par izspiešanu grupā. Izspiešana notikusi gan draudot, gan pielietojot vardarbību

Lasīt vairāk
Publicēts 08/11/2019

Sievietei par slepkavību piemēro brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem

2019.gada 8.novembrī Rēzeknes tiesa, piedaloties Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokuroram, sievietei piesprieda reālu brīvības atņemšanas sodu uz septiņiem gadiem par savas paziņas slepkavību, nodurot viņu ar nazi.

Lasīt vairāk
Publicēts 08/11/2019

Amatos apstiprināti virsprokurori un virsprokurora vietnieks

2019. gada 8. novembrī amatos Limbažu rajona prokuratūras virsprokurores amatā iecelta līdzšinējā virsprokurore Dace Vilde, Krāslavas rajona prokuratūras virsprokurores amatā iecelta līdzšinējā virsprokurore Kristīne Repša-Kondratjeva, savukārt Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētās prokuratūras virsprokurora vietnieka amatā iecelts līdzšinējais šīs prokuratūras prokurors Gaitis Krieviņš.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA