Latvijas Republikas Prokuratūra

 

Dura lex, sed lex!

Prokuratūra ir tiesu varas institūcija, kas patstāvīgi veic uzraudzību pār likumības ievērošanu likumā noteiktās kompetences ietvaros. Prokuratūras uzdevums ir reaģēt uz likuma pārkāpumu un nodrošināt ar to saistītās lietas izlemšanu likumā noteiktajā kārtībā.

Publicēts 09/04/2020

Par smagas autoavārijas izraisīšanu personu patur apcietinājumā

Rīgas apgabaltiesa, piedaloties Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes inspektoram, lēma atstāt spēkā drošības līdzekli – apcietinājums – personai, kura, atrodoties alkohola ietekmē, 16.martā izraisīja smagu autoavāriju uz Rīgas apvedceļa, netālu no Upesciema. Persona izdarīja noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikuma 262.panta ceturtajā daļā.

Lasīt vairāk
Publicēts 03/04/2020

Panāk vienošanos par sodu ar personām par marihuānas iegādāšanos

Aizkraukles rajona prokuratūras prokurore tiesai vienošanās procesa kārtībā nodevusi krimināllietu, kur starp apsūdzētajiem par neatļautas marihuānas iegādāšanos, glabāšanu un pārvadāšanu ir arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieks un Ieslodzījumu vietu pārvaldes darbinieks.

Lasīt vairāk
Publicēts 03/04/2020

Tiesās bijušo VUGD darbinieku par kukuļdošanu

Balvu rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu bijušā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieka apsūdzībā par miesas bojājumu nodarīšanu un kukuļdošanu.

Lasīt vairāk

INFORMĀCIJA