Latvijas Republikas Prokuratūra

Navigācija

Administratīvā direktora dienests

drukāt

Administratīvā direktora dienests
Direktore Gunta Priede

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: ADD@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044500
Faksa numurs: 67044549

 

Finanšu nodaļa
Nodaļas vadītāja Ņina Tomkalne

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Finanses@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044513
Faksa numurs: 67044549

 

Informācijas tehnoloģiju nodaļa
Nodaļas vadītājs Ģirts Māleris

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: IT@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044518
Faksa numurs: 67044549

 

Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļa
Nodaļas vadītāja Ivanda Vilka

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Lietvediba@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044470
Faksa numurs: 67044449

 

Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļa - Ģenerālprokuratūras kanceleja
Kancelejas vadītāja Dina Ivašina

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Kanceleja@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044543
Faksa numurs: 67044449

 

Prokuratūras darbinieku personāla nodaļa
Nodaļas vadītāja Evija Gaiķēna

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Personals@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044514
Faksa numurs: 67044549

 

Saimnieciskā nodrošinājuma nodaļa
Nodaļas vadītājs Māris Teteris

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Saimnieciba@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044531
Faksa numurs: 67044696

 

Valsts iepirkumu nodaļa
Nodaļas vadītāja Anita Smiltniece

Adrese: Kalpaka bulvāris 6, Rīga, LV-1801
E-pasta adrese: Iepirkumi@lrp.gov.lv
Tālruņa numurs: 67044545
Faksa numurs: 67044818

Atpakaļ

INFORMĀCIJA