Latvijas Republikas Prokuratūra

Aktualitātes

Publicēts 14/11/2019

Pasniegti prokuratūras apbalvojumi

14. novembrī par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai Ģenerālprokuratūras telpās notika svinīgais pasākums. Tajā pasniedza apbalvojumus, kā arī  jaunie prokurori nodeva zvērestu.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers svinīgos apstākļos pieņēma trīs jauno prokuroru zvērestus. Zvērestus nodeva Liepājas prokuratūras prokurors Rolands Stūris, Daugavpils prokuratūras prokurors Einārs Rostovs un Jēkabpils rajona prokuratūras prokurors Arturs Sudniks.

Savukārt III Pakāpes Goda zīmi par ieguldījumu prokuratūras attīstībā saņēma Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas prokurors Mārcis Viļums, Kurzemes tiesas apgabala prokuratūras prokurore Dace Grasmane, Latgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore Laila Locika, Administratīvā dienesta Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas vadītājas vietniece, Ģenerālprokuratūras kancelejas vadītāja Dina Ivašina, Informācijas tehnoloģiju  nodaļas informācijas sistēmu administratori Kaspars Boriss un Arnis Grīnbergs.

Prokuratūras Atzinības rakstu par godprātīgo un priekšzīmīgo darba pienākumu veikšanu saņēma Administratīvā dienesta Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas Ģenerālprokuratūras kancelejas tulce Inta Vingre un Dokumentu un arhīva pārvaldības nodaļas tulce Marija Birenbeina.

Prokuratūras Pateicības rakstu par ieguldījumu sadarbībā ar prokuratūru saņēma Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un Muitas policijas pārvaldes Procesuālo uzdevumu un metodikas nodaļas izmeklētājs Andris Ābele un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Alūksnes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas vecākās inspektores, virsleitnante Laura Dorožkina un majore Sanita Labozeviča.

Uz svinīgo pasākumu ieradās arī ASV Vēstniecības Juridiskā Atašeja biroja pārstāvis, Juridiskā atašeja vietnieks Roberts D. Skots un pasniedz patiecības rakstus par sadarbību ar ASV Federālo izmeklēšanas biroju Ģenerālprokuratūras Darbības analīzes un vadības departamenta Starptautiskās sadarbības nodaļas prokuroriem Mārcim Viļumam un Mārim Stradam.

Pasākuma noslēgumā uzstājās vokālā grupa “Insomnia”.

Atpakaļ

INFORMĀCIJA